Beats for Love je zde! Po roce opět začíná limitovaná edice největšího hudebního festivalu v ČR a SK.

7 světoznámých zahraničních hvězd a dalších 60 tuzemských DJů, mezi nimiž nechybí přední česká a slovenská jména, vystoupí v průběhu následujících 3 dnů na dvou industriálních stageích v Dolních Vítkovicích. V pátek 2.6. tady totiž startuje minimalistická verze největšího hudebního festivalu v Česku a na Slovensku, Beats for Love, která i přes současná omezení nabídne svým fanouškům maximálně nabitou hudební a taneční smršť.

 Lineup Udalost

Ostravu na začátku prázdnin rozezní tři oblíbené taneční styly – drum and bass, house a techno. Mágové elektronické hudby své sety návštěvníkům naservírují pod vysokou pecí a v těsné blízkosti multifunkční auly Gong. Pořadatelům Beats for Love se i v aktuální situaci podařilo do Ostravy přivézt světová jména – mezinárodní line-up tvoří kromě tuzemských DJs i hvězdy z Rakouska, Španělska, Německa, Maďarska nebo Venezuely.

I když aktuální situace kulturním akcím našeho obřího rozsahu nepřeje, tak to už druhý rok po sobě nevzdáváme. Našim fanouškům jsme připravili energickou hudební nálož, kterou doprovodí úchvatná vizuální a světelná show. Během tří dnů v Dolních Vítkovicích si je bude moci užít až 15.000 návštěvníků, vše samozřejmě za dodržení bezpečnostních hygienických opatření,” uvádí ředitel festivalu Kamil Rudolf. Limitovaná edice největšího středoevropského hudebního festivalu nabídne ikonická zahraniční jména jako Zardonic, Camo & Krooked, Jade a MNDCSP, Klaudia Gawlas, David Penn nebo Fatima Hajji. Z Česka a Slovenska do Ostravy dorazí například DJ EKG, Forbidden Society, Lucca, Chris Sadler nebo Dominik Gehringer.

B4Love21 1st mapa web

Fanoušci festivalu všechny interprety přehledně najdou na webu i ve festivalové aplikaci, kde si mohou vytvořit i svůj vlastní oblíbený line-up. Najdou zde také mapu areálu, navigaci a praktické festivalové informace. Dopravu v době konání festivalu podpoří ČSAD Vsetín, kteří vypraví několik speciálních spojů na odvoz fanoušků z festivalu.

První letošní limitovanou edici našeho festivalu doplní ještě další dvě. Druhé “mini Beatsy” se budou konat 30. a 31. července, třetí pak 3. a 4. září. Na line-upech dalších dvou akcí intenzivně pracujeme a už teď můžeme našim fanouškům slíbit jména, která znají z globálních DJs žebříčků,” dodává marketingový ředitel festivalu Matyáš Ožana.

B4Love 1stLTD timetable horizontal

Vstupenky budou, s výjimkou pátečního dne, který je vyprodán, v prodeji i na místě akce!

Tým B4L

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
www.facebook.com/beats.for.love – oficiální Facebook stránka festivalu
www.facebook.com/events/364265787611572 – oficiální Facebook událost festivalu
www.instagram.com/beats.for.love/ – oficiální Instagram profil festivalu

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *