UNITY RAGE 2024  – Posedmé, dvoudenní a zdarma!

Jak se již pomalu stává tradicí, i v letošním roce se všichni sejdeme na louce za letním koupalištěm v Kralupech nad Vltavou. Koná se zde totiž sedmý ročník multižánrového open-air festivalu Unity Rage 2024!

Stejně jako v minulém roce bude festival probíhat během dvou dnů o víkendu 19.-20. 7. 2024. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na 3 hudební scény. Reaktor za zvuků lámaných beatů, Atlantis za zvuku beatů rovných a živou kapelovou hudbu ve spolupráci s pražským klubem Cross. Celkově se na pódiích objeví více než 50 umělců.

Ty ale také můžeš být jedním z nich! Festival totiž otevírá dveře mladým talentům! Máš-li zájem otevřít festivalovou Atlantis stage v pátek nebo Reaktor stage v sobotu, máš jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže o volný slot na jedné ze zmíněných scén. Pro více informací navštiv soutěžní události.

Reaktor contest: https://www.facebook.com/events/431203819308685

Atlantis contest: https://www.facebook.com/events/1480231836231420

Ani letos vás organizátoři neošidí o řadu novinek. Můžete se těšit na zvětšenou Reaktor stage, premiérově vybavenou zvukem Funktion One. Původní scéna rovných beatů kompletně mění svou tvář a z fanouškům známé Dark stage se letos stává Atlantis stage, která ponoří posluchače do hudebních hlubin, taktéž v rytmech house a techno. Kromě hudebních novinek čeká ale návštěvníky i zvýšený komfort v podobě nově chystané chill zóny!

Ani na denní program se nezapomnělo a o aktivity přes den nouze rozhodně nebude! A následný hlad a žízeň při celodenním samozřejmě uhasí pestrý výběr jídelních stánků a barů. Festival také můžete strávit v některém z festivalových trikotů, který budete moci pořídit u textilního stánku Vera crew.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *