Německá hvězda Peter Groskreutz míří na Reakkt

Reakkt je nový koncept mejdanu, za kterým stojí Mycell a Dave Martin ve spolupráci s nově etablovaným brněnským klubem Pul.pit. Přináší do domácích vod trochu jiný, avšak světový sound, který lze popsat jako dark minimal groovy techno.

Koncept reaguje na fakt, že v klubech se lidé začínají scházet později a když běžná party končí kolem šesté, nemají pak kam jít. Proto se konání akce posouvá od půlnoci až do osmé hodiny ranní.

Na premiérový Reakkt přijal pozvání německý umělec Peter Groskreutz, headliner, který vydává na věhlasných labelech jako Phobos Records, Bully Beatz, Soupherb či Alula Tunes. Jeho tracky jsou unikátní svým dark minimal techno zvukem a nebojí se ani psychedelie. Jako support se představí český producent Mycell, jehož tracky hrál i Richie Hawtin a můžete jej znát díky legendárnímu triu Hory_Doly. V současnosti je Mycell mimo jiné lektorem kurzů hudební produkce v mediální škole Elmus.

Dalším domácím tahounem je DJ Dave Martin. Po šestadvaceti letech za pultem patří už mezi skutečné DJské matadory. Také on působil v Hory_Doly, se kterým od roku 2004 sjezdil většinu prestižních akcí v Česku. 

Kromě Veit B., rezidenta klubu Pul.Pit, dostane na večírku prostor také začínající producent Thomas Reimo, jenž je absolventem Elmusu a sám prošel “pod rukama” Mycella.

Datum konání akce: 12. 4. 2024

Místo: Pul.pit (Kapucínské náměstí 6, Brno)

Klub otevřen od: 22:00 

Start akce: 24:00 

Konec akce: 8:00

Vstupné: 250 Kč

Kompletní informace najdeš v tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *