Česká hudební scéna na jednom místě: Musart

Na domácí scéně dlouho chyběl portál, kde by umělci mohli prezentovat svá díla a navazovat kontakty, podobně jako to v internetovém pravěku uměl myspace.com. Před více než deseti lety u nás tuto mezeru zaplnil rejvácký idj.cz, ale i ten už je dnes historií.

Jak by se vám jako fanouškům líbilo vědět o všech festivalech, koncertech, mejdanech či jiných událostech napříč žánry a zároveň mít možnost “čuchnout si” k vystupujícím, zjistit, co právě vytvořili nového nebo se dozvědět nějaké zákulisní informace o vzniku jejich děl?

Ambiciózní projekt Musart si klade za cíl právě toto prázdné místo obsadit a nabízí hned tři možné způsoby členství – interpret, hudební manažer a fanoušek.

Díky přehledné osobní prezentaci může umělec prezentovat nejen svou hudební tvorbu, ale i eventy, na kterých vystupuje, odkazy na sociální sítě a přes jednoduchý kontaktní formulář se dokáže jednoduše spojit s promotéry či hudebními manažery.

Ať už se jedná o jednorázovou spolupráci nebo dlouhodobý projekt, své zde najdou také promotéři či hudební manažeři. V portfoliu Musart se už nyní nachází mnoho výrazných umělců, na které jinde narazíte jen těžko. Díky interaktivní mapě je možné si jednoduše najít interprety v konkrétní lokalitě podle žánru a efektivně vyjednat možnosti spolupráce.

Samozřejmě tu nesmí chybět hlavní hybná síla celé scény – publikum! Jako fanoušek můžete přímo na profilech svých oblíbenců sledovat jejich obsah na sociálních sítích, poslechnout si aktuální tvorbu nebo se podívat, kde zrovna vystupují. Zajímavé informace nabízejí také medailonky umělců, které jsou součástí jejich profilu. Nechybí ani přímá interakce s vašimi favority. Do jejich světa se můžete zapojit i komentářem či sdílením příspěvků. Pokud chcete mít naprostý přehled, máte možnost přihlásit se k odběru. 

Musart má opravdu kvalitně našlápnuto a abychom to ještě více nakopli, brzy na našich sítích vypukne soutěž o roční členství. Sledujte nás, ať to nepropásnete! 

www.musart.cz 

https://www.instagram.com/musartcz/

https://www.youtube.com/@musartcz

https://www.tiktok.com/@musartcz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *