Rave Nation: Ikony techna se vrací do Pardubic!

Pardubice se připravují na další velkou technoparty. Po roční pauze se vrací Rave Nation party, událost zaměřená na legendární a undergroundové DJs a na které už vystoupila jména jako Marusha nebo CJ Bolland. Ani letošní ročník nebude výjimkou. V pátek 2. března 2024 k nám z Francie a Anglie zavítají další dvě ikony svých stylů a na své si přijdou nejen pamětníci, ale i tekno nebo acid raveři!

Prvním headlinerem je francouzská techno legenda SCAN X, který se k nám vrací po asi 16 letech. Dlouholetý kolega Laurenta Garniera z labelu F-Communications, kterého proslavily jeho live vystoupení, nekompromisní a inteligentní techno nebo hity Higher a Earthquake, nám opět přijede naložit! Možná si vzpomenete na jeho vystoupení, kdy L-klub změnil v přeplněnou saunu nebo na jeho „živáky“ ze Summer of love. Vystoupí opět živě a jsme opravdu zvědaví, jak zahraje po tak dlouhé době.

Scan X – Earthquake


Druhým headlinerem je D.A.V.E. the Drummer z Anglie, další pojem v oblasti acid techna a tekna, který společně s Chrisem Liberatorem určitě patří k nejvýznamnějším představitelům této scény na globální úrovni a to už přes 30 let! Zakladatel labelu Hydraulix a autor desítek tracků, které zazněly v setech mnoha slavných DJs, nám naservíruje nejen acid, ale i temnější techno. Slibuje ostřejší set, takže to taky bude slušná jízda!

Z českých DJs se můžeme těšit na poctivé techno od matadora Kaisersozeho, narozeninový set pořadatele akce Killera, dále na Klap-ina nebo Lucase b2b Shivu. Letos se party z L-kubu přesunula do pardubického klubu Žlutý pes, který byl nedávno zrekonstruován a určitě také patří mezi pardubické top kluby se slušnou kapacitou. Nejen pamětníci, ale i poctiví technaři a acidaři by si tuto akci určitě neměli nechat ujít!

Event link:
https://www.facebook.com/events/7363854620325456

Tickets:
https://goout.net/cs/rave-nation-2024/szyccuw/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *