Arco vydal nové EP All You Want

Brněnský DJ a producent Arco o sobě dal opět výrazněji vědět, když 1. září vypustil do hudebního světa další ze svých mnoha EP, které je tentokrát pojmenované All You Want a obsahuje stejnojmennou skladbu a remix od velkých jihoamerických jmen.

Tento Arcův nový release vyšel na ukrajinském labelu Freegrant Music, jehož vlastníkem je Max Freegrant a na kterém vydává celá řada progressive housových producentů jako třeba Kamilo Sanclemente, Stan Kolev nebo Dabeat.

Arcovou originální verzí All You Want se nádherně prolínají dvě až trancově vzletné melodie, které velmi vhodně kontrastují se silnou progressive basovou linkou a jak sám dodává: „Obsahuje také ještě ženský vokál s textem ‚I give you all you want‘. Jsem s tímto trackem fakt spokojený, tak doufám, že má vše, co se chce.“ A má pravdu, tato krásná melodická novinka s letní atmosférou má vše, co od melodic/progressive housové skladby na světové úrovni chcete a je radost ji poslouchat.

Navíc – o vynikající remix se postaralo argentinsko-kolumbijské duo Kamilo Sanclemente & Mauro Aguirre, což jsou v Jižní Americe opravdu velká jména a obzvlášť Kamilo je i na celosvětové progressive scéně hodně zvučným producentem a oblíbeným DJem. Tito dva pánové přistoupili k Arcovu originálu s jejich typicky undergroundovějším cítěním, takže remix All You Want posadili do temnějšího a klubovějšího progressivu, což bude v klubech fungovat perfektně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *