EXIT In Industry představuje headlinery

Letošní ročník EXIT In Industry, který proběhne 25.8. opět v parádním prostředí areálu Dolní oblasti Vítkovic, má na tuzemské techno scéně velké ambice. Borci z EXIT Events tak do Ostravy pozvali hned šest velkých zahraničních jmen, což z něj dělá největší techno openair tohoto léta u nás. Pojďme si tedy v krátkosti šestici DJs představit.

Nusha

Tato nekompromisní techno princezna z Rumunska má za víc jak 15 let působení na scéně nespočet fanoušků po celém světě i u nás díky svému jedinečnému a nezaměnitelnému soundu, jenž je parádní směsicí acid techna s pořádně tvrdým kopákem a až hypnoticky melodickými plochami. Její sety jsou pak náramná techno nálož plná nekonečné energie, tanečního rytmu a pozitivních vibrací, o čemž se jednoznačně přesvědčují návštěvníci na jakékoliv party, kam Nusha přijede.

Nusha (RO)

Keith Carnal

Dalo by se říct, že tento elegantní borec z Amsterdamu je v současnosti synonymem pro prvotřídní západoevropskou techno produkci. Techno se mu dostalo pod kůži už jako malému klukovi a tento hluboký dojem si během několika let postupně upevnil, když začal skládat první skladby. Tím si vytvořil svůj vlastní styl techna, ve kterém vždy klade velký důraz na melodičnost, temnotu a dynamiku. V jeho setech citlivě prolíná klasickou produkci s tou aktuální, ve které hrají hlavní roli silné melodie, výrazné perkuse a groovy basy. To vše pak jako celek vytváří jedinečnou a svěží atmosféru, díky které je Keith Carnal velmi žádaným jménem světoznámých klubů i velkých festivalů.

Keith Carnal (NL)

Industrialyzer

I když je tato techno legenda rodák z Lisabonu, jeho dlouholetá kariéra DJe a producenta je neodmyslitelně spjatá s Holandskem, kam se hned na začátku přestěhoval a kde na sebe poprvé před 20 lety upozornil druhým místem v soutěži I Love Techno DJ. Jeho sound je opravdu precizně propracované techno, které baví pořád stejně starší clubbery i mladší generaci. Jeho nesporného talentu si brzy všiml i legendární The Advent, se kterým vytvořil nesmírně populární a úspěšný projekt The Advent vs. Industrialyzer, jehož skladby patří do zlatého fondu světového techna a staly se evergreeny. Sólo Industrialyzer do České republiky zavítá po dlouhé době a představí tak svoji aktuální vizi techna.

Industrialyzer (PT)

The Yellowheads

Hombres se žlutými hlavami aneb v současnosti nesmírně populární techno duo ze Španělska, o jehož specifickém soundu se mluví jako o úžasném a zničujícím zároveň. Je to tím, že jejich produkce i živá vystoupení jsou plná melodických a atmosférických věcí, ale také fakt tvrdého techna s příměsí retro prvků, čímž jsou The YellowHeads vysoce žádaní lidmi po celé planetě.

The YellowHeads (ES)

Sept

Pod tímto jménem se prezentuje nezničitelný živel a tvrďák z Varšavy, který se s ničím moc nemaže a svoji hudbu sám popisuje jako eklektickou, hypnotickou a mocnou. Každopádně jeho produkce je jemnou směsí temnoty a světla a vytváří energii, která mu přinesla mezinárodní popularitu a vedla ho k hraní v nejrespektovanějších klubech po celé Evropě nebo Jižní Americe. Sept je zkrátka zárukou neslýchaného techna jako řemen!

Sept (PL)

PETDuo

Tato legendární brazilská dvojice je důkazem, že jde spojit lásku a techno a být víc jak dvě desetiletí neoddělitelnými partnery v manželství i na taneční scéně. Po celou tu dobu jsou naprosto zásadními propagátory a neúnavnými inovátory hard techna, kteří se navzájem snaží zlepšovat, posouvat a také motivovat k překonávání vlastních omezení a přesvědčení. PETDuo je prostě neskutečná jízda napříč kvalitním hard technem a také velká DJská show.

PETDuo (BR)

Těchto šest zahraničních jmen doplní ještě kvalitní čtveřice tuzemské techno scény. Těšit se tak můžete na legendární Luccu a trio rezidentních DJ brněnského klubu EXIT ve složení Andy Smitth, Deck a Phil Albedo.

Událost na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *