COAL Festival 2023 u Žermanické přehrady – Festival s jedinečnou atmosférou se blíží!

V roce 2023 nás čeká jubilejní 10. ročník dvoudenního festivalu elektronické hudby.

Návštěvníci se mohou těšit na krásně ozdobený areál, kvalitní ozvučení VOID Acoustics, pláž, chill out zóny, čajovnu, občerstvení, kemp a desítky DJs. Na třech pódiích můžete očekávat trojicí žánrů – house, techno a drum&bass a všechny jejich možné i nemožné subžánry v tom nejkvalitnějším podání DJs.

Coal festival

Mezi nejvýraznější jména patří slovinský DJ a producent,legenda světového formátu UMEK. Více než 25 let za mixem svými tracky boří vrcholy žebříčků.

Od temných undergroundových klubů v Berlíně až po nějvětší podia světových festivalů. Majitel vydavatelství 1605 – MUSIC THERAPY, velikán nejen svou výškou ale především svým hudebním umem.

Dalším zásadním tahounem festivalu je britský producent a DJ Ed Rush, který je jedním z předních exponentů drum and bassové scény. Jeho tvorba je známá pro temné a intenzivní zvuky, které rozhýbou každou taneční plochu.

Culture Shock, britský producent a DJ, bude dalším výrazným zastoupením drum and bassu na COAL Festivalu. Jeho sety jsou známé pro inovativní zvuk a perfektní spojení mezi tradičními a moderními prvky žánru.

Další headliner páteční hlavní scény jubilejního 10. ročníku COAL Festivalu je německá skvělá DJka a producentka Anna Reusch ze stáje Drumcode.

Anna si našla svou lásku v techno muzice když jí bylo pouhých 15 let. Postupnou prací a láskou k technu se vypracovala k velmi úspěšné DJane, která baví taneční parkety po celém světě. Její techno groovy styl je nezapomenutelný.

Coal festival

Robag Wruhme, německý groove master, DJ a producent, se řadí mezi špičku elektronické hudby s unikátním stylem. Jeho sety jsou plné experimentálních zvuků a neobvyklých aranžmá, které posluchače vtahují do světa nekonečných hudebních možností. Robag je mistrem svého řemesla, jeho melodické sety jsou složeny převážně z jeho produkce nebo z jeho skvělých remixů, kterých je nespočet. Málo djs na světě umí cítit a hrát hudbu tak jako Robag. Doporučujeme to zažít osobně. Tento pán během letní sobotní noci na hlavní stagi zahřeje naše srdce, tělo a mysl jako nikdo jiný!

Z Německa dorazí také Marco Resmann, jeden z předních představitelů berlínského klubového života.
Jeho hudební vize je ovlivněna pestrou paletou žánrů a jeho sety představují jedinečnou cestu skrz elektronickou hudbu.

Lola Palmer představuje své unikátní sety, které spojují deep house, techno a další hudební styly. Její hudba vás zavede do hypnotizujícího a tanečního světa.

Dalšími zajímavými interprety na COAL Festivalu jsou britská drum and bassová formace Mob Tactics, ukrajinská vycházející hvězda Arude a mnoho dalších talentovaných umělců, kteří dodají festivalovému programu špičkovou atmosféru.

Coal festival w Jaqullin

Nemůžeme zapomenout také na českou špičku všech 3 žánrů, jmenovitě: Broken Robot, Lucca, Orbith, Jaqullin, JB & Flesh, Dominik Gehringer, Forbidden Society, ZIGI SC, BEA, Beaty a mnoho dalších.

COAL Festival 2023 slibuje být nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky, kteří mají rádi špičkovou elektronickou hudbu, propojení s přírodou a nezapomenutelnou atmosféru. Vstupenky jsou stále k dispozici, ale počet míst je omezen, proto neváhejte s nákupem.

Link na událost checkuj tady.

Lístky kupuj zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *