Berlínský producent Boys Noize uvede v Brně nové album „+/-„

Hvězdný německý DJ a producent Boys Noize uvede v Brně nové album „+/-„. Představí na Flédě v rámci oslav dvou dekád fungování klubu.

Berlínský producent Boys Noize (Alex Ridha) se do hudební scény infiltroval již ve svých patnácti letech a od té doby neztrácí čas. Jako etablovanému kouzelníkovi na pomezí housu a techna se mu dostalo poct od mnoha autorit. Rolling Stone ho zařadil mezi „Top 10 DJ’s Who Rule The World“ a Beatport ho označil za “Best Electronic Act” dokonce tři roky v řadě. Boys Noize své otisky nechává na více scénách najednou – jeden večer ovládá Berghain, druhý Coachellu. Tuto fascinaci dualitou podtrhuje čerstvé album “+/-”, které se dle jeho vlastních slov potápí do polarity hudebních stylů a světů, mezi kterými se sám nachází.

Pro české publikum není nováčkem. Jeho tvorba ale stojí za připomenutí od remixů pro Depeche Mode a Davida Lynche přes spolupráci s ASAP Rockym až po titulní skladbu soundtracku filmu Snowden. Fanoušky módy pak potěší netradiční spolupráce na EP Orvnge s ikonou současného návrhářství Virgil Ablohem.

Fanoušci si s Alexem mohou projít hranici těchto světů už tento pátek v brněnském klubu Fléda.

Vstupenky
► GoOut.cz: https://goout.net/cs/listky/boys-noize/bytj/
► smsticket.cz: https://www.smsticket.cz/vstupenky/26074-boys-noize-de

Link na událost
Boys Noize (DE) + support: FVLCRVM, Explicit I Fléda I 12.11. 2021


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *