Česká Ozora již klepe na dveře

Tento víkend, 20.-22.8 2021, se u přehrady Olešná ve Frýdku-Místku uskuteční první ročník elektronického festivalu Tribe Calling. Ten je zaměřen předeším na psytrance, který bude ve své progresivní formě dominovat hlavnímu podiu, na dvou dalších si pak přijdou na své vyznavači techna, housu, drumandbassu, minimalu či housu. Poslední stage pak bude chilloutová se styly acid jazz, breakbeat, bass atd.

Pořadatelé se netají tím, že inspirací pro ně jsou zahaniční festivaly na čele s maďarskou Ozorou, dále pak např. Boom Festival, Burning Man a další. I díky tomu je festival víceméně koncipován jako denní s tím, že vítány jsou i rodiny s dětmi. Dále pak upozorňují, že začátek zahraničních interpretů bude již po 15. hodině a zmiňují i samotné místo konání festivalu jako “kouzelnou přírodní scenerii na přehradě Olešná ve Frýdku Místku.”, což můžete posoudit z následujícího videa.

Kromě hudebního vyžití zde bude probíhat i nespočet různých přednášek, namátkou:
MUDr. Dan Bárta – celostní medicína, doba kovidová
Simona Hojdysz – biodynamika, craniosakrální terapie, indigové a duhové děti
Elkesar & V2Deep – fúze elektroniky a akustických nástrojů
Paola Poetta – mystický tanec, The Codes of Light
a další.

Vstupenky lze zakoupit přes smsticket, cena za osobu činí 390,-Kč (1 den) nebo 680,-Kč (2 dny), rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 14 let) je pak sympatických 780/1000.

Kompletní info o festivalu pak najdete na facebookovém eventu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *